MASÁŽE

Klasické masáže

Najznámejšia z masáži. Má liečebné, ale aj preventívne účinky.

Pôsobí priaznivo na svaly, klby,uvoľňuje spazmy, blokády. Priaznivo pôsobí na psychiku, odburáva nahromadený stres. Doporučuje sa pri problémoch raz za týždeň a preventívne raz za mesiac.

Lávové kamene

Predohriaté lávové kamene, ktorými sa masíruje, sú vyšší a účinnejší level relaxu.

Najlepšie je ju absolvovať v zime a cez sychravé dni bez slnka, kedy človek potrebuje teplo a energiu.

Manuálna lymfodrenáž

Odporúča sa hlavne po antibiotickej liečbe, pri opuchoch, proti celulitíde.

Prečisťuje sa pri nej lymfatický systém, ktorý čistí naše telo od škodlivín a odpadových látok, pôsobí na povzbudenie imunitného systému.

Mäkké uvoľňovacie techniky

Robia sa bez oleja, sú bolestivejšie, ale pri zablokovaní najúčinnejšie ako prvá pomoc. Svoj názov majú preto, lebo sa uvoľňujú sa pri nich mäkké tkanivá.

Shiatsu japonská masáž

Jedna z masáží, pri ktorej sa nemusíte vyzliecť.

Jej podstatou je vyrovnávanie energie v meridiánoch, podobne ako pri thajskej či čínskej masáži. Robí sa na špeciálnej podložke na zemi, využíva sa pri nej tlak prstov, dlaní, lakťov.

Zmrznuté rameno

Problémy s ramenami má dnes skoro každý druhý človek.

Začína to blokmi v oblasti ramien, lopatiek, energia v týchto blokoch stagnuje a pomaly postupne prichádzajú problémy s pohybom ramena. Táto terapia je stavaná na uvoľnenie vzniknutých blokov.

Medová masáž

Robí sa za použitia príjemne zohriateho medu cca 40 stupňov.

Liečivé účinky medu sú všeobecne známe. Špeciálnymi pumpovacími hmatmi sa z tkanív vysávajú na povrch toxíny a odpadové látky. Vhodná je na jar a jeseň vrámci detoxikácie.

Reflexná masáž chodidiel

Na chodidle máme zastúpené reflexné body pohybového systému, ale aj vnútorných orgánov.

Prechádza tadiaľto veľa meridiánov. Pri reflexke môžeme tieto body stimulovať alebo nabudzovať.

Kineziotaping

Určite ste už videli vrcholovým športovcom nalepené farebné pásky.

Dokážu skutočne zázraky. Počas celej doby aplikácie pôsobí na svaly ako mikromasáž. Neobmezuje v pohybe. Po nalepení sa odporúča nechať 5-7 dní.

Maderoterapia

Špeciálna anticelulitídna masáž drevenými valčekmi rôznych tvarov.

Vypne pokožku, nabudí a urýchli lymfatický systém, odburáva stopy celulitídy. Výsledky sú viditeľné už po 5 sedení. V ponuke aj madero tváre

Access Bars

Jemná technika, uvoľňuje 32 bodov na hlave.

Rozptylom našich myšlienok, pocitov, emócii nám Barsy umožňujú vnímať naše telo, vzťahy a veci okolo nás s väčšou jasnostou a ľahkosťou.

Gua sha tvare - polodrahokamami

Prevádzaná za použitia výživného krému, uvoľňuje napätie tváre, pokožku vyživuje do hĺbky.
shiatsu-japonska

ZÁBALY

Prebiehajú za použitia rašelinového nosiča tepla zohriateho na 60C. Drží konštatnú teplotu celý čas pôsobenia, cca 20 min, pôsobí ako lokálna sauna. Zvyšuje priechodnosť kapilár, uvoľňuje svalové napätie, pokytuje príjemné teplo a uvoľnenie bolesti.

Rašelinový

Rašelina je nahromadený, čiastočne rozložený prírodný materiál, tvorená prevažne organickými látkami a kyselinami. Jednotlivé pláty sa dajú ľahko deliť, odstraňujú nevýhodnú klasickú aplikáciu parafínu.

Rovnomerným pôsobením tepla dochádza k výraznému vstrebávaniu účínných látok do hlbokých vrstiev tkanív.

Medový

Zábal obsahuje cenné prírodné vosky, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzýmy. Podporuje regeneráciu buniek, po hrejivej aplikácii zanechá pokožku jemnú a vláčnu.

Čokoládový

Podľa vedeckých výzkumov je kakao najbohatšou plodinou na antioxidanty, ktoré chránia pred voľnými radikálmi. Obsahuje široké spektrum minerálov a vitamínov. Okrem priameho účinku tepla je aj veľmi relaxačná uvoľňujúca sa čokoládová vôňa.

O mne

Masážam sa venujem od roku 2011. Po úspešnom absolvovaní akreditovaného kurzu som si stále svoje obzory rozširovala:

-Mäkké uvoľňovacie techniky -Lávové kamene hot stones -Shiatsu- japonská masáž -Medová masáž -Kineziotaping -Reflexná masáž chodidiel - Manuálna lymfodrenáž -Spúšťové body -Zmrznuté rameno -Ušné a telové sviečky

Robím svoju prácu s radosťou, baví a naplňa mňa, keď sa klienti vracajú a sú spokojní.

[sg_popup id=260]